Este sitio web puede utilizar algunas "cookies" para mejorar su experiencia de navegación. Por favor, antes de continuar en nuestro sitio web, le recomendamos que lea la política de cookies.

RallyRACC 2015: Més trams, més dificultat, més incertesa

23 trams cronometrats (17 el 2014) i 333,51 km de velocitat. 7 d'aquests trams són nous i es distribuiran en els tres dies de cursa. Els trams de l'etapa de terra i mixta s'han dissenyat per minimitzar la pols. Shakedown i sortida a Salou; primera especial a Barcelona. La cursa serà vàlida per a tots els campionats del WRC. 25 anys de Campionat del Món FIA de Ral·lis a Catalunya.
Whatsapp
L'itinerari del 51 RallyRACC CATALUNYA-COSTA DAURADA s'ha presentat a la Diputació de Tarragona.

L'itinerari del 51 RallyRACC CATALUNYA-COSTA DAURADA s'ha presentat a la Diputació de Tarragona.

El 51 RallyRACC CATALUNYA-COSTA DAURADA, Rally de España 2015 (22 al 25 d'octubre de 2015), encara una nova edició amb una estructura que resumeix i augmenta els ingredients i matisos que en aquests últims anys han definit aquesta cursa com selectiva, espectacular i en constant evolució, sempre a la recerca de la proporció justa entre dificultat esportiva, gaudi dels espectadors i potenciació del ral·li des del punt de vista del seu interès i repercussió.

D'aquesta manera, el 51 RallyRACC s'ha dissenyat perquè sigui una cursa més difícil ja que incrementa el nombre de proves especials, un total de 23, de les quals 13 són diferents i d'aquestes 7 són noves. Aquest fet fa que el ral·li sigui diferent i permet aconseguir l'objectiu de l'organitzador de mantenir constantment un desenvolupament esportiu impredictible fins a l'últim moment, a més d'aportar aquests tocs de novetat que sempre destaquen a la prova catalana.

Dia 1, dijous, 22 d'octubre: Salou+Barcelona, la millor repercussió possible

Com a continuació del gran impacte mundial que va significar el 2014 la celebració d'una prova especial a Barcelona, el RallyRACC aposta novament per aquesta fórmula, per la qual cosa de nou es correrà aquesta súper especial en la part baixa de Montjuïc, a partir de les 18.08 hores, amb el mateix traçat que tants elogis va rebre fa un any. La sortida oficial del ral·li haurà estat donada a Salou a les 13h, per la qual cosa l'especial de la Ciutat Comtal i els recorreguts d'enllaç d'anada i tornada a la Costa Daurada formen part del ral·li en si.

13.00h Sortida des del podi de Salou

15.00h Arribada dels cotxes a Barcelona, inici activitats de promoció

18.08h SS1 ‘Barcelona’, d’asfalt i 3,20 km

20.08h Arribada del primer cotxe al parc tancat de PortAventura

Aquest dia haurà tingut lloc al matí el shakedown, sobre pis mixt i a la coneguda zona Emprius de Salou, 2,94 km que serveixen bàsicament per posar mecàniques i reglatges a punt davant l'imminent començament del ral·li.

Dia 2, divendres, 23 d'octubre: Trams de terra sense assistència

L'esperada etapa amb trams mixtos i de terra presenta sensibles novetats. Només els 35,68 km del mixt ‘Terra Alta’ seguiran igual als anys anteriors. La resta dels tres trams del dia, tots sobre terra i com ‘Terra Alta’ a disputar dues vegades, seran nous o amb modificacions que els faran radicalment diferents.

‘Mora d’Ebre-Ascó’ (9,62 km) i ‘Bot’ (6,50 km) són trams completament nous, el primer és inèdit i el segon és el conegut el 2014 com a Gandesa però que aquest any es disputarà en sentit contrari. Tanca el contingent del dia ‘Caseres’ (12,50 km), que disputa 10,76 km finals de l'especial ‘Pesells’ de 2014 però amb l'afegit previ d'1,74 km nous. Seran, en total, 128,60 km de velocitat.

El nou disseny i horari minimitzaran l'impacte de la pols en la visibilitat dels participants. Aquest dia no hi haurà assistència intermèdia per als cotxes, només es podran substituir els pneumàtics, operació que hauran de fer els propis pilots a Ascó (TFZ, Tyre Fitting Zone), un fet que contribuirà a la gran dificultat que comporta una jornada que serà clau.

08.45h Sortida des de PortAventura

10.08h SS2 ‘Mora d’Ebre-Ascó (9,62 km, terra)

11.09h SS3 ‘Caseres’ (12,50 km, terra)

11.36h SS4 ‘Bot’ (6,50 km, terra)

12.09h SS5 ‘Terra Alta’ (35,68 km, mixt)

13.09h Reagrupament (45’) i posterior TFZ a Ascó

14.42h SS6 ‘Mora d’Ebre-Ascó’ (9,62 km, terra)

15.43h SS7 ‘Caseres’ (12,50 km, terra)

16.10h SS8 ‘Bot’ (6,50 km, terra)

16.43h SS9 ‘Terra Alta’ (35,68 km, mixt)

18.33h Entrada al parc d’assistència de PortAventura (1h.15’)

19.58h Entrada al parc tancat de PortAventura

Dia 3, dissabte 24 d'octubre: Dura etapa d'asfalt

Dissabte i diumenge seran dies dedicats en exclusiva a l'asfalt, etapes que també comptaran amb novetats significatives. El dissabte hi haurà cinc especials diferents, entre les quals destaca l'especial de ‘Salou’ (2,24 km), igual a la de fa un any, però també es comptarà amb dos trams completament nous: ‘Porrera’ (7,43 km) i ‘Capafonts’ (19,80 km); un altre que utilitza 5 km d’Escaladei de 2014 però amb 5,5 km nous: ‘Poboleda’ (10,50 km); i una especial, ‘La Figuera’ (26,26 km), que recorre els primers 26,26 km d’Escaladei 2014, per la qual cosa és un traçat que cal considerar com a conegut. Excepte ‘Porrera’ i ‘Salou’, tots els trams es disputaran dues vegades. El quilometratge de velocitat aquest dia serà de 122,79 km.

08.15h Sortida des de PortAventura

09.15h SS10 ‘Porrera’ (7,43 km)

09.42h SS11 ‘La Figuera’ (26,26 km)

10.28h SS12 ‘Poboleda’ (10,50 km)

11.23h SS13 ‘Capafonts’ (19,80 km)

12.18h Reagrupament a PortAventura (30’)

12.48h Assistència a PortAventura (30’)

14.16h SS14 ‘La Figuera’ (26,26 km)

15.02h SS15 ‘Poboleda’ (10,50 km)

15.57h SS16 ‘Capafonts’ (19,80 km)

16.52h Reagrupament a Salou (15’)

17.10h SS17 ‘Salou’ (2,24 km)

17.30h Entrada al parc d’assistència de PortAventura (45’)

18.25h Entrada al parc tancat de PortAventura

Dia 4, diumenge 25 d'octubre: Sense assistència ni canvi de pneumàtics

L'actual estructura que han de tenir els ral·lies del WRC exigeix que el power stage (amb televisió en directe que en el RallyRACC s'oferirà a més de 90 països) es disputi al migdia, per això el recorregut de l'última jornada serà curt en distàncies però no exempt d'una important dificultat. Seran tres trams a doble passada, amb un d'ells nou: ‘Guiamets’ (6,80 km); un altre conegut però que en disputar-se a l'inrevés que fins ara, se’l considera com a nou: ‘Duesaigües’ (12,10 km); i una tercera especial, ‘Pratdip’ (19,30 km), amb els 18 km coneguts fins ara com a Santa Marina als quals al final s'afegeixen 1,3 km nous.

En tot cas, la gran dificultat d'aquesta jornada final és el fet que no hi haurà assistència intermèdia ni canvi de pneumàtics, només un reagrupament a Móra d'Ebre. Per tant, els cotxes no podran rebre cap ajuda externa en els 76,4 km de velocitat de que consta el dia.

06.00h Sortida des de PortAventura

07.17h SS18 Guiamets (6,80 km)

07.45h SS19 ‘Pratdip’ (19,30 km)

08.38h SS20 ‘Duesaigües’ (12,10 km)

09.24h Reagrupament a Móra d’Ebre (20’)

10.12h SS21 ‘Guiamets’ (6,80 km)

10.45h SS22 ‘Pratdip’ (19,30 km)

11.15h Reagrupament abans del power stage (30’)

12.08h SS23 ‘Duesaigües’ (12,10 km), power stage

13.18h Parc tancat i d’assistència (10’)

13.41h Podi d’arribada a Salou

Salou, PortAventura i Costa Daurada, els amfitrions

En el que serà l'onzè any consecutiu acollint la prova catalana del mundial de ral·lis, la Costa Daurada, i per tant Salou i el parc temàtic PortAventura, segueixen sent el nucli d'una cursa plenament consolidada a la zona. Parc d'assistència, village, oficina de cursa, sala de premsa i la major part de l'allotjament d'equips i organització, mantenen la magnífica ubicació de tots aquests anys: el complex d'oci PortAventura. El Centre de Convencions ofereix la millor localització del WRC i unes instal·lacions còmodes i modernes.

Salou també tindrà un protagonisme fora de tot dubte, en tenir en el passeig Marítim el podi de sortida i arribada, en el qual se celebrarà el repartiment de premis així com una sèrie d'activitats per als seguidors i el públic en general que tindrà com a punt culminant la disputa del tram urbà, a última hora de la tarda del dissabte.

El WRC al complet en el 51 RallyRACC

Aquest any, la totalitat dels campionats en lliça del FIA WRC estaran presents en el RallyRACC:

• Campionats del Món FIA de Ral·lis per a Pilots, Copilots i Constructors/Equips

• Campionat del Món FIA WRC2 per a pilots, copilots i equips

• Copa del Món FIA de Producció de WRC2 per a pilots i copilots

• Campionat del Món FIA WRC3 per a pilots, copilots i equips

• Campionat del Món FIA Júnior per a pilots, copilots i nacions

A més, el 51 RallyRACC serà la prova final del campionat monomarca Drive Dmack Fiesta Trophy, que disputarà en realitat dues proves en la mateixa cursa, una amb puntuació independent per a l'etapa de terra i mixta, i una altra també amb punts per la suma de les dues etapes d'asfalt. D'aquesta manera, la prova catalana proclamarà sens dubte al guanyador d'aquest trofeu.

La imprescindible ajuda del territori

Comptar amb la millor infraestructura tècnica i humana és una realitat que ha d'estar necessàriament complementada amb la col·laboració i complicitat del territori en el qual se celebra la cursa mundialista. Un any més el RallyRACC, a més dels ajuntaments i consells comarcals pels quals transcorre l'itinerari, gaudeix de les següents col·laboracions:

• Diputació de Tarragona

• Patronat de Turisme de la Diputació de Tarragona-Costa Daurada

• Ajuntament de Salou

• Patronat de Turisme de Salou

• PortAventura

• Agència Catalana de Turisme (Catalunya)

• Ajuntament de Barcelona

• A més de la col·laboració de Seat (Cotxe Oficial) i TV3, que oferirà en directe i el senyal internacional del tram de Barcelona

25 anys de Campionat del Món FIA de Ral·lis

Després de la celebració el 2014 de la 50a edició del RallyRACC, el 2015 la prova celebra la 25a edició sense interrupció com a cita puntuable per al Campionat del Món FIA. 1991 va ser el primer any en el qual el Rallye Catalunya entrava a formar part del calendari mundialista, titularitat que no ha deixat des d'aquella data encara que el 1994 fos puntuable per a la Copa del Món de 2.0 litres en virtut a les alternances que en aquelles dates es produïen entre les proves del WRC. En aquests 25 anys d'història en el mundial, el RallyRACC ha estat basat 14 anys a Lloret de Mar (Costa Brava) i amb el d'aquest any, 11 a Salou-PortAventura (Costa Daurada).

Breu història del RallyRACC

1916 - Neix la Volta a Catalunya

1957 - Es crea el Rallye Catalunya-Volta a Catalunya, puntuable per al Campionat d’Espanya

1973 - S’organitza el Rallye Catalunya-Rallye de les Caves del Campionat d’Espanya

1980 - El Rallye Catalunya entra a formar parte del Campionat d’Europa

1988 - El Rallye Catalunya i el Costa Brava uneixen el seu destí en el Campionat d’Europa, i amb base a Lloret de Mar

1991 - 1a edició del Rallye Catalunya-Costa Brava puntuable per al Campionat del Món

2005 - Neix el RallyRACC Catalunya-COSTA DAURADA, amb base a Salou i PortAventura

2015 - 25 anys del RallyRACC en el Campionat del Món FIA de Ral·lis

 

Temas

  • MOTOR

Comentarios

Lea También